Телевизорът ми изгоря след вкючване на комп

Какъв телевизор да изберем, кабелни и сателитни оператори, аксесоари за телевизори.
Потребителски аватар
GushyGushka

Телевизорът ми изгоря след вкючване на комп

Мнениеот GushyGushka » вт, 17 окт 2017, 23:30

Здр,
Моля за съвет какво да направя в моя случай. Нека да обясня.
Телевизрорът ми toshiba TV 40l3433DG спря да работи от към телевизия след като се опитах да гледам на него филм през компютъра.
Компа не беше изобщо включен към ел мрежата. Изгасен сложих само кабела от пц то до телевизора.
След това сложих захранващия кабел на пц то след което се чу лек гърмеж от телевизора.
Сега телевизора свети гледам филми през флашка но не хваща никакви канали.Сканирането показвна 0 сигнал.
Какво може да му е изгоряло ? И имали начин да се гледа телевизия ако наприемр купя тунер или каквото и да е.

П.п. носих го на сервиз - отказаха ми да признят гаранция нито да го оправят.
Потребителски аватар
Niki

Re: Телевизорът ми изгоря след вкючване на комп

Мнениеот Niki » съб, 21 окт 2017, 19:20

GushyGushka написа:Здр,
Моля за съвет какво да направя в моя случай. Нека да обясня.
Телевизрорът ми toshiba TV 40l3433DG спря да работи от към телевизия след като се опитах да гледам на него филм през компютъра.
Компа не беше изобщо включен към ел мрежата. Изгасен сложих само кабела от пц то до телевизора.
След това сложих захранващия кабел на пц то след което се чу лек гърмеж от телевизора.
Сега телевизора свети гледам филми през флашка но не хваща никакви канали.Сканирането показвна 0 сигнал.
Какво може да му е изгоряло ? И имали начин да се гледа телевизия ако наприемр купя тунер или каквото и да е.

П.п. носих го на сервиз - отказаха ми да признят гаранция нито да го оправят.

Здравей, според мен ако не ти е изгорял HDMI или скарт входа можеш да гледаш цифрова телевизия с външен decoder.

Върни се в “Телевизори”